Miesięcznik Murator ONLINE

Kredyt dla Ciebie

Planujesz zakup działki, mieszkania, BUDOWĘ DOMU? 

ZNAJDZIEMY NAJLEPSZY KREDYT DLA CIEBIE

Jesteśmy niezależni i niepowiązani kapitałowo z żadnym bankiem. Nasze doradztwo wyróżnia bezstronność i obiektywizm. Uważamy, że w zawodzie Eksperta Kredytowego najważniejsze są uczciwość, staranność i bycie godnym zaufania. Dlatego stosujemy Kodeks Eksperta Murator FINANSE, który określa te wartości, a nasi Eksperci obowiązkowo podpisują się pod nim w swych umowach. Przestrzegania zasad Kodeksu wymagamy od nich w równym stopniu jak fachowości, wiedzy i doświadczenia

 

BEZPŁATNIE mamy dla Ciebie:

Oferty wszystkich banków w jednym miejscu
- wybierzemy tylko te, najkorzystniejsze dla Ciebie

Fachową opiekę i pomoc doświadczonego Eksperta
- będzie Ci towarzyszył od pierwszego kontaktu, poprzez trwanie całego procesu, a nawet po wypłacie środków przez bank
- rzetelnie doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie, wskazując mocne i słabe strony każdego z nich
- wyjaśni zawiłości umów kredytowych
- przedstawi wszystkie koszty kredytu
- zajmie się formalnościami i kompletowaniem dokumentów

Promocje i prezenty
- z nami będziesz miał dostęp do promocyjnych oferty kredytowych
- otrzymasz prenumeratę wybranego tytułu z naszej oferty
- skorzystasz z rabatów na produkty niezbędne podczas budowy i urządzaniu domu - dzięki e-karcie rabatowej Home Profit

Jesteśmy blisko, nasi eksperci działają na terenie całej Polski

 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.