Miesięcznik Murator ONLINE

Koszyk

Kolekcja projektów garaży

Zachęcamy do zapoznania się z autorską Kolekcją projektów garaży. Zawiera ona ponad 200 różnorodnych projektów garaży, o różnorodnej architekturze (nowoczesnej i tradycyjnej), zaprojektowane zarówno w technologii murowej, jak i drewnianej, w szczególności garaże jednostanowiskowe, garaże dwustanowiskowe i garaże wielostanowiskowe oraz wiaty garażowe. W wielu projektach – oprócz funkcji podstawowej – przewidziano także funkcje dodatkowe, m.in.: obszerne i funkcjonalne pomieszczenia i wiaty gospodarcze, kotłownie, strychy, poddasza użytkowe, wiaty rekreacyjne z grillem, kuchnie letnie, sauny, a nawet niewielkie mieszkania i pomieszczenia usługowe, czyniąc je niezwykle uniwersalnymi. Tak więc garaże z Kolekcji Muratora mogą pełnić wiele dodatkowych funkcji, m.in.: niewielkich domków letniskowych, budynków agroturystycznych na wynajem, niewielkich magazynów czy punktów usługowych, budynków gospodarczych, a także mogą być idealnym miejscem na spędzenie przy grillu popołudnia z rodziną lub przyjaciółmi. Duża i różnorodna oferta pozwoli każdemu dokonać wyboru.

Projekty garaży powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu garażu? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu garażu najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt garażu z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie garażu przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.