Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty garaży i budynków z wiatą garażową

W kilkudziesięciu projektach garaży z Kolekcji Muratora autorzy przewidzieli dodatkowo wkomponowaną w bryłę garażu wiatę garażową (jedno- lub dwustanowiskową), która – przy niewielkich dodatkowych kosztach realizacji – może być bardzo funkcjonalnym i praktycznym miejscem garażowania drugiego czy nawet trzeciego samochodu, motocykla, skutera lub innych pojazdów, a także podręcznym składem na narzędzia czy sprzęt ogrodniczy, drewno kominkowe czy sprzęt sportowy (np. rowery, deskę surfingową). W budynku z wiatą garażową można urządzać spotkania z przyjaciółmi, nie bojąc się o niekorzystną, deszczową pogodę. Takie dodatkowe zadaszone, wielofunkcyjne miejsce na pewno przyda się w każdym domu. Lekka, drewniana konstrukcję wiat garażowych, naturalnie wpisująca się w otoczenie nie będzie stwarzała problemów przy realizacji, a w razie potrzeby, w przyszłości można bezproblemowo dobudować ściany, tworząc zamkniętą przestrzeń. Projekty garaży i budynków z wiata garażową oplecione bluszczem mogą stanowić ciekawy, uzupełniający element zagospodarowania przestrzeni wokół domu. W wielu garażach z wiatą garażową zaprojektowano także niewielkie, praktyczne pomieszczenia gospodarcze.

Zobacz także: garaże z funkcją rekreacyjną, garaże z funkcją mieszkalną lub poddaszem, garaże z częścią gospodarczą.

PROMOCJA
Kupując jednocześnie projekt domu oraz projekt dowolnego garażu lub budynku gospodarczego (projekty o symbolach G i GC) otrzymają Państwo 20% rabat na projekt garażu/budynku gospodarczego.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.