Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów drewninych

Kolekcja Projektów domów drewnianych, to ciekawa i różnorodna oferta, której wspólnym mianownikiem jest drewno. Projekty domów drewnianych nie należy kojarzyć tylko z domem letniskowym na działce rekreacyjnej, gdyż sprawdzają się doskonale także jako domy całoroczne.

Za co kochamy domy drewniane?
Domy drewniane emanują unikalnym mikroklimatem. Drewno ma zdolność samoregulacji wilgotności, dzięki czemu zapewniają ciepło zimą, a przyjem chłód latem. Domy drewniane są przyjazne naturze dlatego doceniają je wszyscy, którym bliska jest ekologia.

Czas realizacji domów drewnianych
Projekty domów drewnianych cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z powodów tego jest także czas realizacji. Domy drewniane wznoszone są szybciej od domów w technologii murowej. Natomiast to jak długo dom drewniany będzie użytkowany, zależy w głównej mierze od jakości materiału. Poprawne wykonanie nie jest też bez znaczenia.

Jakie projekty domów drewnianych w Kolekcji Muratora?
W Kolekcji prezentowane są drewniane projekty parterowe oraz z poddaszem użytkowym o powierzchni od 37,2 mkw. do 158,9 mkw., zarówno całoroczne jak i rekreacyjne. Realizowane jako szkieletowe (ich wykończenie umożliwia wkomponowanie go nawet w miejską, nowoczesną zabudowę) lub z bali drewnianych. Projekty domów w technologii drewnianej są więc atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych domów w technologii murowej.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.